נסיון, מומחיות ומסירות
יסודות הציות היעיל והעמידה בחוקים ובתקנות
נסיון
על מנת להיות יעיל ולספק את ההגנה הנדרשת, תכניות ציות ל-ABC ול-AML חייבות להיות מבוססות הערכות סיכון ולעמוד בנסיבות המציאותיות של המיזם. הערכת סיכון דורשת נסיון. לג'ין קליינהנלדר 40 שנות נסיון באכיפה חוצת גבולות והוא בעל יכולת והבנה עמוקה לאיתור הסיכונים וכיצד למזער חשיפה אליהם.
מומחיות
ציות לדרישות ה-ABC וה-AML דורש היכרות אינטימית עם החוק הפלילי הישראלי, חוק איסור התנהגות מושחתת (FCPA) של ארה"ב, חוק השוחד של בריטניה, האמנה נגד שוחד של ה-OECD, אמנת האו"ם נגד שחיתות וכן תקנות והחלטות מפרשות אחרות. GK Advisory שומרת על רמה גבוהה של מומחיות בתחום זה ומתעדכנת באופן קבוע בהתאם להתפתחות החוקים ויישומם.
מסירות
ציות לדרישות ה-ABC וה-AML הוא מאמץ דינמי. הוא דורש פיקוח ועירנות תמידיים. תכנית יעילה חייבת לעמוד בצרכים המיוחדים השוטפים של העסק. GK Advisory מציעה פיקוח שוטף כמו גם זיהוי דגלים אדומים וניתוח שלהם. GK Advisory מסייעת במתן ייעוץ כשצצות סוגיות, בעוד החברה ונציגיה עוסקים בענייניהם.
'GK Advisory שומרת על רמה גבוהה של מומחיות בתחום זה ומתעדכנת באופן קבוע בהתאם להתפתחות החוקים ויישומם'.
מדוע לעמוד בדרישות הציות?
רגולטורים ורשויות תביעה ישראליים, אמריקניים ובינלאומיים הגבירו את התמקדותם באכיפה של תקנות נגד-מתן-שוחד ושחיתות (Anti-Bribery and Corruption ABC) ונגד הלבנת הון (Anti-Money Laundering AML). הפרות של תקנות אלה מהוות סיכונים כלכליים, סיכונים למוניטין וסיכונים משפטיים חמורים, כמו גם חשיפה אישית להנהלה הבכירה בחברות ציבוריות וכן פרטיות שהתרבות העסקית שלהן מצויה תחת בחינה של הרשות הישראלית לניירות ערך, משטרת ישראל, הרשות האמריקנית לניירות ערך (SEC), משרד המשפטים של ארה"ב וגופי אכיפה בינלאומיים אחרים.

על מנת להתמודד עם סיכונים אלה, ארגונים עסקיים חייבים לפתח וליישם תכניות ציות ל-ABC ול-AML ולנהל בדיקות נאותות נגד שחיתות בקשר לעסקאות ולצדדים שלישיים. GK Advisory מסייעת לחברות מתעשיות שונות ליצור את תכניות הציות שלהן או לשפרן. אנו מעריכים סיכוני ציות קיימים או פוטנציאליים ומייעצים להנהלה הבכירה בסוגיות ABC ו-AML.
שמור על עצמך
האם אתה עושה עסקים בברזיל, מקסיקו, ארגנטינה, רוסיה, סין, הודו או תחומי שיפוט אחרים בעלי סיכון גבוה? האם אתה מעורב בתעשיות תשתיות, פרמצבטיקה, צבאיות או תעשיות אחרות בעלות סיכון גבוה? האם אתה מעסיק נציגים, יועצים, מתווכים או סוכנים העומדים בקשר עם גורמי ממשל? אם כן, תכנית סיכונים מבוססת ABC ו-AML היא הכרח בהגנה על החברה שלך מנזקים למוניטין, ונזקים משפטיים וכלכליים הנובעים מהפרות ABC ו-AML. תכנית יעילה היא רכיב מפתח בכל הגנה, בין אם תחל חקירה רגולטורית או מטעם רשויות התביעה.
היה תחרותי
תכנית ציות לדרישות ה-ABC וה-AML היא גורם מבדל בעל ערך וחיוני לכל מיזם בינלאומי שהוא. ממשלות, מוסדות כלכליים ותאגידים רב לאומיים מצפים משותפיהם, קבלניהם והמציעים במכרזיהם ליישם תכניות יעילות ונוחות לבקרה.