הצוות
ג'ין קלינהנדלר
הניסיון המקצועי של ג'ין קלינהנדלר משתרע על פני ארבעה עשורים ונובע בין השאר מהיותו עורך דין ברשות לניירות ערך של ארה"ב וכן המייסד של משרד עורכי הדין GKH, אחת מפירמות עריכת הדין בעלות השירות המקיף המובילות בישראל המעסיקה למעלה מ-170 עורכי דין.

עבודתו של ג'ין כוללת חקירות אכיפה ורגולציה חוצות גבולות על ידי הרשות לניירות ערך של ארה"ב (SEC), הרשות לניירות ערך של ישראל, משטרת ישראל, משרד המשפטים האמריקני, המועצה לפיקוח על הביקורת החשבונאית בחברות ציבוריות (PCAOB) ומספר לא מבוטל של חקירות שוחד ושחיתות, הונאת ניירות ערך, מעילה, הלבנת כספים, הונאת בנקים ועניינים אחרים בשמם של ארגונים, ועדות ביקורת, חברות לראיית חשבון ואנשים פרטיים.

ג'ין הוא חבר בדירקטוריון הסניף הישראלי של Transparency International.

ג'ין בעל הסמכה בעריכת דין בישראל ובניו יורק.


אנה אדמסקי
הרקע המקצועי של אנה אדמסקי משתרע על פני מגזרים ממשלתיים, תאגידיים ומלכ"רים משני צדי האוקיינוס האטלנטי. בניו יורק אנה עבדה במחלקת ההבנייה מחדש של תאגידים בחברת עורכי הדין Skadden, Arps, Slate, Meagher & Flom LLP, שם ייצגה לקוחות במיזוגים ורכישות חוצי גבולות של חברות במצוקה, עסקאות מימון והבניות מחדש מחוץ לכתלי בית המשפט.בישראל אנה עבדה במשרד עורכי הדין GKH שם ייעצה לחברות בתהליכי צמיחה (emerging growth companies) ולמשקיעים אסטרטגיים וכלכליים בעסקאות מיזמים משותפים, מיזוגים ורכישות, השקעות הון סיכון ועניינים תאגידיים כלליים. קודם להצטרפותה ל-GK Advisory, אנה עבדה כמנהלת יחסים בינלאומיים ופיתוח במוזיאון תל אביב לאמנות.

אנה בעלת הסמכה לעסוק בעריכת דין בניו יורק.